Kod Emocji

KOD EMOCJI  – The Emotion Code® – Dr Bradley Nelson

Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością

Uwolnienie Uwięzionych Emocji może ułatwić równowagę fizyczną i emocjonalną oraz powrót do zdrowia, dzięki czemu będziesz mógł żyć zdrowszym, szczęśliwszym życiem!

Odkryj kod emocji

Prosta i transformująca metoda uzdrawiania energią

Uzdrawianie energią jest proste dzięki Kodowi Emocji.

Uzdrawianie energią może być holistycznym rozwiązaniem, którego szukałeś

Energia uzdrawiania h jak zostały wykorzystane przez tysiące lat, ale nie wiele osób wie, że mogą uzyskać dostęp do tych narzędzi holistyczne dzisiaj. Uzdrawianie energią jest nie tylko nadal praktykowane przez certyfikowanych praktyków, ale zwykli ludzie mogą nauczyć się niezbędnych narzędzi, aby pomóc sobie i swoim bliskim uzyskać dostęp do mocy uzdrawiania energią i odblokować naturalną zdolność organizmu do korygowania niewspółosiowości i braku równowagi, które mogą prowadzić do fizycznych i emocjonalnych objawy.

Uzdrawianie energią może być stosowane jako holistyczne podejście do łagodzenia fizycznych i emocjonalnych dolegliwości, z którymi boryka się tak wielu z nas. Może ci pomóc:

Dzięki The Emotion Code możesz…

  • Uwolnij smutek, złość, przerażenie, upokorzenie, niepewność, porzucenie i wiele innych – na dobre
  • Rozpocznij swoją podróż w kierunku radości, dobrego samopoczucia i obfitości
  • Szybko uwolnij swoją ścianę-serce, przynosząc potencjał znacznego postępu w twoim życiu osobistym
  • Naucz się używać podświadomości do identyfikowania i uwalniania Uwięzionych Emocji, które mogą powodować wszelkiego rodzaju fizyczny i emocjonalny dyskomfort
  • Pomóż innym ludziom i zwierzętom czuć się i funkcjonować jak najlepiej, nawet z daleka

SESJE KODU EMOCJI

Wykonuję formę pracy z energią o nazwie Kod emocji, w której pomagam ludziom pozbyć się emocjonalnego bagażu. Technika ta ma na celu identyfikację i uwolnienie Uwięzionych emocji, które są szkodliwymi energiami emocjonalnymi z negatywnych wydarzeń z przeszłości. Uwięzione emocje mogą powodować smutek i niepokój. Uwięzione emocje mogą blokować ludzi przed odczuwaniem miłości i szczęścia oraz sprawiać, że czują się odłączeni od innych. Ponieważ Uwięzione Emocje są zbudowane z energii, podobnie jak reszta ciała, wywierają wpływ na fizyczne tkanki i mogą powodować ostry ból, a nawet poważniejsze problemy. Uwalnianie Uwięzionych Emocji stwarza odpowiednie warunki do fizycznego uzdrowienia organizmu, a trudności emocjonalne często znikają lub stają się znacznie łatwiejsze do zniesienia.

Źródło:

Kod Emocji – Dr Bradley Nelson

​https://www.youtube.com/watch?v=N7S66OSNDiI