Techniki pracy

Obszary, w których pracuję:

Biznes i praca

Ciało i zdrowie

Relacje

Techniki pracy

TRE® (Tension Releasing Exercises) ↗

Metoda pracy z ciałem polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy.

Life&Bussines Coaching EMCC ↗

Proces, który pozwala na rozwój osoby uczestniczącej w procesie coachingowym. Tylko tyle i aż tyle. Coaching jest narzędziem nastawionym na przyszłość, tworzenie oraz osiąganie celów.

Kod Emocji ↗

Technika ma na celu identyfikację i uwolnienie Uwięzionych emocji, które są szkodliwymi energiami emocjonalnymi z negatywnych wydarzeń z przeszłości. Uwięzione emocje mogą powodować smutek i niepokój, mogą blokować ludzi przed odczuwaniem miłości i szczęścia oraz sprawiać, że czują się odłączeni od innych.

Ustawienia systemowe ↗

Proces głębokiej transformacji na wielu płaszczyznach życia; relacyjnej, emocjonalnej, duchowej, somatycznej, związanej z rozwojem osobistym oraz zawodowym.

Acces Bars ↗

Forma terapii polegająca na delikatnym dotykaniu 32 punktów znajdujących się na głowie. To zabieg, uwalniający od trudnych przeżyć, przekonań ograniczających oraz otwierający nowe możliwości. Może odmienić życie.

RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań) ↗

Tu wkrótce pojawi się krótki opis metody.

Masaż Dotyk Motyla ↗

Nieinwazyjna technika manualna, której charakterystyką jest bardzo delikatny dotyk, który rozpuszcza napięcia, uzdrawia traumę i przywraca przepływ energii z naszego centrum do powierzchni skóry i dalej poza ciało.

Totalna Biologia ↗

Tu wkrótce pojawi się krótki opis metody.

Kroniki Akaszy ↗

Kroniki Akaszy zawierają zapisy, które mówią o nas wszystko: kim jesteśmy, jacy jesteśmy, jakie życie już przeżyliśmy i w jakich rolach, dlaczego tu teraz jesteśmy, w jakim celu, jakie jest zadanie dla tego wcielenia, co nas interesuje, co powinniśmy zrobić i na co zwracać uwagę i wiele więcej.

Coaching Systemowy ↗

Tu wkrótce pojawi się krótki opis metody.