OpinieI tak już na chłodno chciałam ci podziękować za sesję, dużo we mnie pracuje i pracowało. Czułam że jesteśmy różne i też dlatego chciałam z tobą popracować. Jak już przetrę ścieżkę płatności dam znać i podziałamy, bo dobrze mi to zrobiło. Chyba szukałam zdrowego kobiecego wzorca.”

— Kamila – 23.02.13r


Bardzo mi się podoba forma warsztatów wibrująca miednica. Czekam z zaciekawieniem na każde kolejne spotkanie. Czy mogłabyś wrzucić opis tego ćwiczenia z dźwiękami. Mam chęć mieć to przygotowane żebym mogła na szybko skoczyć do lasu i powydawać dźwięki.”

— W


Chciałam jeszcze powiedzieć, że od kilku lat biorę udział w różnych warsztatach i Twoje warsztaty są pierwszymi które odtwarzam nieraz po 3 razy. Jak patrzę na siebie z perspektywy czasu to lecę biegiem do przodu i nie widzę co jest pod nosem. A tutaj mam wrażenie, że trochę zwolniłam i zaczęłam dostrzegać niesamowite rzeczy. Przypadkiem trafiłam też na Twoje nagranie na youtube z wakacji i jest ono dla mnie inspiracją żeby nagrać medytację gdzieś nad morzem. Żadna muzyka nie odpręża mnie tak jak naturalny szum fal. Także przy najbliżej okazji biorę się za nagranie. Pozdrawiam serdecznie.”

— opinia anonimowa


Bardzo profesjonalne podejście, ogrom empatii, zrozumienia i zainteresowania drugą stroną. Bardzo, bardzo polecam. Wreszcie znalazłam sposób na panowanie nad stresem 💚”

— Aleksandra Kurowska


Renata łączy różne style pracy z człowiekiem i czerpie z nich to, co najlepsze. Jest autentyczna, odważna i bardzo serdeczna, a swoją kobiecą energią i mocą mogłaby obdzielić wiele kobiet. Z przyjemnością wracam do pracy z Renatą i mam do niej zaufanie.

Renato, dziękuję Ci za Twoją pracę i serce włożone w pomaganie innym i podziwiam Twoją drogę jako terapeutki, uzdrowicielki, ustawiaczki, coachki itd. Mam nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy.”

— Sylwia Kaczorek


Renata pracuje bardzo uważnie, czujnie, z dużą troską o klienta. Dobrze przygotowuje do sesji, pyta o to co się wydarzyło po ostatnich zajęciach, co obecnie się dzieje w ciele. Bardzo rzetelnie przeprowadza rozgrzewkę.

W trakcie sesji Renata delikatnie wspiera i interweniuje, podpowiadając co zmienić, dodać, bądź amplifikuje toczący się proces, zawsze za zgodą klienta. Na pewno jeszcze wrócę na zajęcia do Renaty”

— Anna Wong, Volunteer

Droga Renato,

Miałam zaszczyt brać udział w Twoich szkoleniach i warsztatach Reiki oraz TRE, były one milowym krokiem w moim rozwoju. Niezwykle cenię Twoją osobę i dlatego postanowiłam napisać do Ciebie […] 

Pozdrawiam Cię serdecznie”

— Beata Wojtkowska


Odkąd 2 lata temu zaczęłam prace z Renata bardzo dużo pozytywnych zmian zaszło w moim życiu.

Renata pomogła mi wyjść z depresji. Praca z Renata otworzyła mnie na lekkość w pracy. Przez 7 lat miałam kilku pracodawców, w każdej pracy pojawiał się ciągle ten sam schemat: mobbing, strach przed popełnianiem błędów, dużo niepewność siebie, brak pewność siebie. Po przepracowaniu tych tematów otworzyłam się na nowe. Znalazłam pracę, a raczej ona mnie znalazła, ponieważ to rekruter się do mnie odezwał, w której mam wyższe zarobki, mniej pracy, a atmosfera jest cudowna. Pierwszy raz w życiu z radością mogę powiedzieć, że uwielbiam swoją pracę.

Dzięki pracy z Renatą poprawiłam relacje z moja matka. Postawiłam granice, nie wchodzę między konflikty moich rodziców. Nauczyłam się, aby nie matkować mojej matce. 

Niedawno zakończył się kurs “Wibrującej-soczystej miednicy”. Czuje, że jestem jeszcze w procesie. Jednak już teraz widzę, że stałam się pewniejsza siebie oraz asertywna. Otworzyłam się na kobiecą moc.

Długo jeszcze mogłabym wymieniać w jakich sprawach Renata mi pomogła, ale zostawię to dla siebie.

Bardzo polecam pracę z Renata. Jestem wdzięczna za jej pomoc i wsparcie. Wiem, że jeśli jakikolwiek będę miała problem mogę się zwrócić z tym do Renaty, jest to wielka ulga i wdzięczność. Dziękuje Renata za wszystko.”

— Paulina – 2022r.